نعیم صادقی مهر

همه چیز از اون جایی شروع شد که من کامپیوتر خریدم! 

سلام! اسم من نعیم صادقی مهر و اهل ارومیه ام. در حال حاظر، دانشجوی رشته پرستاری ام و در کنار اون خدمات گرافیکی و وب مسترینگ ارائه میدم. از دوران کودکی من با بقیه فرق میکردم، از طرز صحبت کردنم تا بازی ها و تفریح های من متفاوت بود. اون زمان به علوم رباتیک و الکترونیک خیلی علاقه داشتم، در همین موقع بود که کامپیوتر به خونه ما راه پیدا کرد.

نعیم و شروع ماجرا….

از اون به بعد بود که نعیم کنجکاو و عاشق فهمیدن، شروع کرد به امتحان کردن و یادگرفتن بخش های مختلف کامپیوتر، اما کسی را نداشت که از کامپیوتر سررشته‌ای داشته باشه و بهش آموزش بدهد. بس مدتی دست و پا شکسته گذشت تا به مرحله ای رسیدم که اگر هم مشکلی در کامپیوتر به وجود می آمد، خودم آن را حل میکردم و درنتیجه تونستم پا فراتر بگذارم و بیشتر و بیشتر با کامپیوترم انس گرفتم.

زمان گذشت و رسید به جایی که من علاوه بر علم کامپیوتر به گرافیک هم علاقه‌مند شدم! از سال 2013 شروع به استفاده از فتوشاپ به عنوان اولین نرم افزار گرافیکی کردم. یاد گرفتن فتوشاپ رو از یوتیوب که تو همون دوران هم دسترسی بهش سخت بود، شروع کردم و بعد از چندین و چند سال تکرار و تمرین تونستم در اون پیشرفت قابل قبولی داشته باشم.

بعد از فتوشاپ، علاقه ام به گرافیک کامپیوتری من را به سمت دنیای تدوین و موشن گرافیک کشاند. جایی که واقعا می‌شود در آن غرق شد و بیرون نیامد، چه دنیای بزرگ و بینهایتی! ولی خوب من داشتم توی دورانی زندگی میکردم که زندگی ها روز به روز داشت بیشتر وابسته به فضای مجازی می‌شد و در نتیجه تصمیم گرفتم برنامه نویسی و طراحی سایت را یاد بگیرم.

اگه بخوام به خودم امتیاز بدم...

گرافیک
شامل عکس، فیلم و موشن
0%
وب مسترینگ
طراحی و توسعه صفحات وب
0%

وقتی میگم گرافیک منظورم....

در دنیای گرافیگ کامپیوتری، خدماتی که سایت صادقی آی آر در حوزه وب ارائه میدهد شامل:

  • ریتاچ و بهبود تصاویر و ارائه خدمات تصویربرداری
  • طراحی و تولید محتوا برای شبکه های اجتمایی
  • طراحی پوستر، بروشور، تراکت، کاتالوگ، منو، فولدر،سربرگ، فاکتور، لیبل، اتیکت و تمام محصولات چاپی
  • طراحی رابط کاربری و تجربه کاربر ( UI / UX )
  • و…..

وقتی میگم وب مسترینگ منظورم....

خدماتی که سایت صادقی آی آر در حوزه وب ارائه میدهد شامل:

  • طراحی صفر تا صد وب سایت در هر  زمینه ای مانند فروشگاهی، خبری، رزومه، بلاگ روزانه، دانلودی و فیلم و سریال
  • تولید محتوا برای انواع وب سایت ها
  • تامین امنیت برای وب سایت شما
  • انجام سئو سایت و بهبود رنک گوگل
  • و…..

علاوه بر این ها...

شاید کسی نداند چه نیازی دارد و چه کاری باید انجام بدهد. به همین دلیل علاوه بر این خدمات، خدمات منتورینگ و مشاوره برای شما عزیزان ارایه می‌شود تا با آسودگی خاطر و اطمینان بیشتر در این حوزه سرمایه گذاری کنید. تمام تلاش من در صادقی آی آر ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات در سطح وب برای مشتریان است. از آن جایی که داشتن یک ابزار باکیفیت باعث افزایش راندمان و کاهش اتلاف وقت شما میشود، مفتخرم تا سازنده این ابزار برای شما باشم.❤

برای دنبال کردن و ارتباط با نعیم صادقی مهر کافیه از لینک های زیر استفاده کنی و با من در ارتباط باشی