نمونه کار کارت ویزیت بخش اول

طراحی کارت ویزیت کاملا سلیقه ای و بر حسب نیاز مشتری انجام میگیرد. اما گاهی افراد دقیقا نمی‌دانند چه طرحی و در اصل سبکی را برای کارت خود انتخاب کنند. از طرفی اندازه ها و شکل های کارت های ویزیت هم متفاوت است. در حال حاظر کارت های ویزیت از جنس ها و شکل های مختلف مانند سلفون، گلاسه، لمینت، طلاکوب، پی وی سی و در شکل های مستطیلی ساده و گوشه گرد، مربعی، دایره و برش اختصاصی تهیه و تولید می‌شوند. به همین دلیل به نمایش چند نمونه کارت ساده بسنده میکنیم و به شما هم پیشنهاد میکنیم برای سفارش طراحی کارت ویزیت خود، عبارت “business card” یا “business card ideas” را جستجو و با نمونه کارت ویزیت اقدام به درخواست طراحی کارت ویزیت خود کنید. 

نمونه کارت ویزیت شماره یک

نمونه اول

در این نمونه از المان های تصویر شخصی، لوگو و همچنین یک QE Code که میتواندشامل اطلاعاتی که مد نظر شما باشد، استفاده شده است. طرح کلی آن از یک شیپ دارای لبه های نامنظم و ترکیب سه رنگ استفاده شده که به زیبایی کلی آن می‌افزاید.

نمونه شماره یک قسمت جلو
نمونه یک قسمت پشت
نمونه کارت ویزیت شماره دو

نمونه دوم 

این نمونه از یک المان ساده تصویر آماده همراه با متن های ساده استفاده گردیده که باعث شده کارت جلوه مینیمال به خود بگیرد. این سبک از طراحی باعث میشود که در یک نظر مشتری شما از نوع خدمت و ویژگی کاری شما آشنا شود.

نمونه شماره دو قسمت پشت
نمونه شماره دو قسمت جلو

در این مقاله به بررسی دو نمونه از طراحی های کارت ویزیت که در استدیوی صادقی آی آر انجام گرفته بودند، پرداختیم. مجموعه صادقی آی آر تمام تلاش خود را در ارائه هرچه بهتر و کامل تر خدمات و اطلاعات در زمینه طراحی و چاپ محصولات گرافیکی می‌نماید. چنانچه مایل به ثبت سفارش و طراحی محصول  باشید، میتوانید از طریق این لینک اقدام نمایید. همچنین جهت اطلاع از سایر خدمات و هزینه خدماتی که در صادقی آی آر اراکه میشود به صفحه تعرفه ها مراجعه نمایید.

به اشتراک بگذارید