نمونه کار روتوش چهره بخش اول

روتوش تصویر و در زیر مجموعه آن روتوش چهره یعنی فرآیند ویرایش عکس برای بهبود کیفیت تصویر با حذف ایرادات و بهبود زیبایی‌شناختی عکس است. روتوش عکس بخش مهمی از طراحی گرافیک، عکاسی تجاری و سایر زمینه‌ها است. می‌توان از آن برای بهتر جلوه‌دادن افراد یا اشیا یا تغییر ظاهر آن‌ها برای هدفی خاص استفاده کرد. روتوش عکس به معنای ازبین‌بردن تمام عیوب یک عکس است که معمولاً شامل اصلاح رنگ و تن، رفع لک و حلقه‌های زیر چشم، تغییر روشنایی، کنتراست و اشباع رنگ است. جدا از آن، فرایند روتوش عکس گاهی اوقات شامل ایربراش نیز می‌شود، به این معنی که عناصر خاصی را از پس‌زمینه حذف کنید یا عناصری را که در ابتدا در عکس نبودند، اضافه کنید.

در ادامه به بررسی چند نسخه از روتوش چهره های انجام شده در استدیوی صادقی آی آر میپردازیم

روتوش شده
روتوش چهره
نمونه روتوش چهره

نکته: با توجه به ماده 640 قانون مجازات کیفری، نمونه های واقعی و پروژه های انجام گرفته منتشر نمی شوند و فقط از نمونه های خارجی جهت پرزنت سطح کاری استفاده میشود.

صادقی آی آر تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه برای مشتریان انجام میدهد. جدای از نمونه کار روتوش چهره که در این مقاله به آن پرداختیم شما میتوانید هر نوع روتوش که مد نظر دارید را به ما ارائه دهید تا در همان سبک و شکل برای شما انجام دهیم. در صورت نیاز به روتوش تصاویر و چهره میتوانید از طریق این لینک اقدام کنید. در صورتی که از هزینه و خدماتی که در صادقی آی آر ارائه میشود اطلاعی ندارید میتواند از طریق تعرفه ها با خدمات ما آشنا شوید.

به اشتراک بگذارید