نمونه کار استوری موشن بخش اول

در این پست با چند نمونه کار استوری موشن که در فضای مجازی و به خصوص در استوری اینستاگرام استفاده میشوند، آشنا میشویم. استوری موشن، یکی از بهترین و موثرترین روش ها برای جذب مخاطب و تبدیل آن به مشتری میباشد. مشتریانی که از طریق موشن جذب خدمت شما میشوند، اعتماد بیشتری به شما و خدمت شما خواهند داشت. داشتن یک موشن در هر نوعی میتواند اعتماد به نفس شمارا نیز بالا برده و پرزنت شما را به بهترین شکل انجام میدهد. از مزایای استوری موشن ارائه ایده های پیچیده به روشی قابل فهم است. همین امر موجب افزایش گیرایی و جلب نظر مخاطب گشته و وی را به سمت خدمت شما سوق دهد.

در ادامه به نمایش دو نسخه از نمونه استوری موشن های تهیه شده در استدیوی صادقی آی آر میپردازیم.

icon--black
icon--black

مزایای موشن گرافیک و استوری موشن

موشن گرافیک یک تجربه باورنکردنی در بازاریابی است. تاثیری که موشن در ذهن مخاطب میگذارد بسیار فراتر از کاریست که سایر روش های انتقال پیام انجام میدهد.

  • یکی از مزایای موشن گرافیک ارائه ایده های پیچیده به روشی قابل فهم است. با موشن گرافیک می توانید ایده های پیچیده را برای مشتریانتان ساده کنید.
  • از دیگر مزایای موشن گرافیک این است که در مدت کوتاهی بیننده را درگیر می کند. این درگیری باعث میشود شما و برند شما در در ذهن مخاطب نقش ببندد و در زمان نیاز به آن خدمت به یاد شما بیافتد.
  • موشن گرافیک دارای ویژگی استفاده در پلتفرم های دیجیتال گوناگون است. همین امر موجب افزایش بازدهی و تاثیر انتقال پیام میشود.

صادقی آی آر تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه برای مشتریان انجام میدهد. جدای از نمونه کار استوری موشن که در این مقاله به آن پرداختیم شما میتوانید هر نوع موشنی که مد نظر دارید را به ما ارائه دهید تا در همان سبک و شکل برای شما تهیه و تدوین کنیم. در صورت نیاز به طراحی و اجرای خدمات طراحی موشن میتوانید از طریق این لینک اقدام کنید. در صورتی که از هزینه و خدماتی که در صادقی آی آر ارائه میشود اطلاعی ندارید میتواند از طریق تعرفه ها با خدمات ما آشنا شوید.

به اشتراک بگذارید