نمونه پست های اینستاگرامی بخش یک

کاور های پست اینستاگرام یکی از مهمترین عناصر پیج ها میباشد. به طوری که مخاطب در اولین نگاه میتواند سطح کیفی پیج و زمانی را که برای آن اختصاص داده اند را تشخیص دهد. زیبایی بصری پیج باعث جلب توجه مخاطب به پیج شما و افزایش تعداد دنبال کنندگان شما میشود. درنتیجه پیج شما رشد کرده و گسترده تر میشود. ساخت تم هم علاوه بر اینکه نظم به پیج شما میدهد، باعث میشود مخاطب شما سردرگم نشده و بداند دقیقا در جه جایی دنبال چه چیزی بگردد.

سبک های طراحی پیج در اینستاگرام بسیار متنوع بوده و بسته به نوع کار پیج تعیین میشود. علاوه بر این تمامی پیج ها دارای محتوای متنی نیستند و در نتیجه کاور و سبک ویدیو های تولیدی برای آنها متفاوت خواهد بود. به همین دلیل نمونه هایی که  در این جا وجود دارند، فقط گوشه ای از بحث گسترده کاور ها و تامبنیل های شبکه های اجتمایی هستند.

در ادامه این مقاله به بررسی چند نمونه از کاور های پست اینستاگرام طراحی شده در استدیوی صادقی آی آر می پردازیم.

پست چند اسلایدی

پست چند اسلایدی

نمونه کاور پست

نمونه کاور پست​

نمونه پست اینستاگرام

نمونه پست اینستاگرام

کاور پست اینستاگرام

کاور پست اینستاگرام

صادقی آی آر تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه برای مشتریان انجام میدهد. جدای از نمونه کار های پست اینستاگرامی که در این مقاله به آن پرداختیم، شما میتوانید هر نوع کاور پست که مد نظر دارید را به ما ارائه دهید تا در همان سبک و شکل برای شما انجام دهیم. در صورت نیاز به طراحی کاور و پست اینستاگرامی میتوانید از طریق این لینک اقدام کنید. در صورتی که از هزینه و خدماتی که در صادقی آی آر ارائه میشود اطلاعی ندارید میتواند از طریق تعرفه ها با خدمات ما آشنا شوید.

به اشتراک بگذارید